Hakkımızda

kelepiryum.com

Kelepiryum.com e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere 2013 yılında Kelepiryum Elektronik Ticaret ve Bişim Hizmetleri Ünvanı ile İstanbulda kuruldu.

Kelepiryum.com olarak büyük değişim düşüncesiyle , internet alanında tecrübeli ve dinamik kadromuzla kullanıcılarımızın, maximum güvenli ödeme sistemimizle alışveriş yapabilecekleri bir e-ticaret platformu sunuyoruz.

Kelepiryum.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. kelepiryum.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de Alışverişin Renkli Dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve Tüm Katogorilerde Özenle Seçtiğimiz Toptancılarım ile kelepiryum.com’da, avantaj dolu ve En Uygun Fiyat Garantili alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ

Kelepiryum.com, alıcı ve satıcının buluştuğu ve güvenli alışveriş uygulaması ile En uygun fiyatlara alışveriş yaptığı bir sanal pazaryeridir.

 

 

MİSYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak değil. Bizim amacımız Müşterilerimizin Mutluluğunu ön planda tutarak,Tedarikçilerimiz ile birlikte E-ticaret sektöründe İstikrarlı bir şekilde Büyümek ve Piyasada kalıcı bir yer edinmek.

 

Kelepiryum Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri 

Mersis No: 2157862445875441 - Ticaret Sicil No: 5448768

KEP (Kayıtlı e-posta adresi) : kelepiryum@hz02.kep.tr 

 

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

 

 

 

Kelepiryum.com  7/24 Çağrı Merkezi: 0850 303 9574  |  destek@kelepiryum.com

                                                      

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır