Garanti, İptal ve İade Koşulları

Garanti

 

Kelepiryum.com'da tüm ürünler en az iki senelik üretici/distribütör garantisi altındadır. Ürününüz arızalanırsa garanti belgenizde yer alan servis hizmetlerini vermekle yükümlü olan firma size bu konuda destek olacaktır. Detaylı bilgi için Çağrı Merkezimizden (0850 303 9574) veya İletişim Formundan da bize ulaşabilirsiniz.

 

İptal ve İade

 

İnternet ve telefon ile yapılan satışlarda, müşterilerimiz üründen vazgeçerse, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen, müşterinin 14 gün içinde ürünü reddetme hakkı dahilinde iade ve değişim işlemleri yapabilmektedir.  Kelepiryum.com, ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı yasa ile Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda belirtilen esasları, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul eder.   
 
Değişim/iade işlemlerinde ürün faturasının da ürün ile birlikte ibrazı zorunludur.

 

İade ve Değişim talepleriniz için, faturanız ile birlikte size en yakın anlaşmalı kargo firmamız ile ürünü depo adresimize gönderebilirsiniz. Depo bilgilerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Çağrı Merkezimizden (0850 303 9574) veya İletişim Formundan bize ulaşabilirsiniz.

 

Ürünü anlaşmalı kargo firmamız ile depo adresimize ulaştırdığınızda iade talebiniz değerlendirilerek işleme alınır. Bunu takip eden 10 gün içinde Uygun bulunması durumunda, alışveriş yaptığınız ödeme şeklinize göre sipariş bedeliniz iade edilir.

 

Ürünün kapıda kargo sorumlusuna teslimatı öncesi nakliye esnasında zarar görmemesi için kelepiryum.com ambalajı ile gönderebilirsiniz. Bu nedenle kelepiryum.com ambalajını ürünü teslim aldıktan sonra saklayınız.  
               

 

Ürün iade ve değişim süreciniz eksik ya da zarar görmüş ürün iadelerinde uzun sürebilir. Bunu önlemek için ürünü mutlaka hasarsız, kutu içeriği ve ambalajı zarar görmeden, eksiksiz iade ediniz. 
 

 

Ürün kutudan eksik yada hatalı çıkarsa kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyebilir ya da siparişi teslim almayabilirsiniz. Tutanak tutanak tutulmayan ürünler dikkate alınmayacaktır.  Bu durumda lütfen Çağrı Merkezimizden (0850 303 9574) veya İletişim Formundan bize bilgi veriniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır